Tel:
Chiny Klej konstrukcyjny producent
Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd.
Firma Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd zawsze dostarcza najlepsze produkty, najlepszą obsługę i najlepszą reputację, a my jesteśmy gotowi być Twoim najbardziej zaufanym długoterminowym partnerem.

Dom

Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Produkty zostały wysłane na czas. Próbki testowaliśmy z wyprzedzeniem, jakość jest bardzo dobra, z powodzeniem stosujemy go do ścian osłonowych. Sprzedawca jest niesamowicie doskonały w zapewnianiu dobrej obsługi i profesjonalizmu.

—— David

Testowaliśmy ten produkt przez kilka miesięcy. Jego jakość jest bardzo dobra. Z powodzeniem stosujemy go do montażu luster i szkła lakierowanego. Dostawca jest bardzo pomocny i profesjonalny.

—— Mariusz Pajak

Sprzedawca był niesamowicie doskonały w zapewnianiu dobrej obsługi. Produkty zostały wysłane na czas, komunikacja przebiegła sprawnie, a ludzie byli przyjaźni.

—— Erez Baron

 • Linia produkcyjna
  Firma ma 12, wiodącą chińską linię do produkcji automatyki. Z fabryką o powierzchni ponad 220 000 metrów kwadratowych, Siway jest jednym z największych producentów uszczelniaczy silikonowych w Chinach, o rocznej zdolności produkcyjnej 20000 ton.


  Siway produkuje kompletną linię jednoskładnikowych i dwuczęściowych uszczelniaczy silikonowych, w tym silikonowy uszczelniacz strukturalny, uszczelniacz silikonowy odporny na warunki atmosferyczne, uszczelniacz ognioodporny i uszczelniacz silikonowy do okien itp.

 • OEM / ODM
  Możemy zaoferować OEM :

  Logo, opakowanie, karton

 • R & D
  Ogólna strategia rozwoju firmy jest zgodna z filozofią biznesową: „dążenie do celu, przedsiębiorczość, pragmatyczność, przede wszystkim klient i tworzenie wartości”, a także „innowacje naukowe i technologiczne dążą do przełomów, rozszerzają rynek i dążą do rozwoju, rekrutują talenty do zwiększyć siłę i wzmocnić zarządzanie, aby uzyskać korzyści ”. Polityka, poprzez ciągłe wdrażanie ukierunkowanego na ludzi, innowacyjnego rozwoju i innych strategii, kompleksowo integruje różne zasoby, zapewnia klientom doskonałe rozwiązania systemowe i usługi wysokiej jakości, realizuje transformację z marek regionalnych do marek dominujących oraz promuje zrównoważony rozwój przedsiębiorstw.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Summer

Tel: +8615655501735

Faks: 86-21-67891180

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd.
668 Xinzhuan Road, Xinqiao Town, Songjiang District, Shanghai, China.
Tel:86--15655501735
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Klej konstrukcyjny dostawca. © 2020 - 2021 constructionadhesivesealant.com. All Rights Reserved.